Categories Porady

Co podarować dziecku do kolorowania?

Dzieci od najmłodszych lat warto zachęcać do kolorowania i malowania. Prezent w postaci kolorowanki niesie ze sobą same korzyści. Kolorowanie rozwija wyobraźnię, ćwiczy kreatywność, zapewnia wyciszenie, ale też rozbudza pasję małego artysty. Sprawdźmy, co ciekawego można znaleźć na rynku? Czym zainteresować dziecko, aby nie musiało być zdane na telewizję czy komputer.

Kolorowanki Psi Patrol

Dzieci lgną do kolorowanek z ulubionymi bajkowymi bohaterami. Psi patrol to bajka lubiana zarówno przez chłopców, jak i dziewczynki. Kolorowanka z dzielnymi pieskami i ich szefem z całą pewnością zapewni maluchom chwilę pełną emocjonujących wrażeń. Jeśli szukasz kolorowanek na prezent, zupełnie oryginalnym wyborem może być rozwijana kolorowanka na podkładce. Znajdziesz ją na http://pasikot.pl.

Kolorowanka dla chłopca – kreatywnie spędzony czas

Jeśli chcesz oderwać syna od komputera czy telewizji, zdecyduj się na kolorowanki Star Wars. To temat na topie, a więc na pewno dziecko poświęci kolorowaniu uwagę. Czas spędzony przy kolorowance jest czasem bardzo dobrze wykorzystanym, dlatego jako świadoma mama nie powinnaś pomijać tego rodzaju zakupów. Jeżeli zdecydujesz się na internetowe zakupy, zapłacisz zdecydowanie mniej niż w stacjonarnych sklepach. Online znajdziesz większy wybór nietuzinkowych propozycji kolorowanek również w zestawach z kredkami i flamastrami.

2 thoughts on “Co podarować dziecku do kolorowania?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *